a.jpg

RE RAIA - PLÁN DUŠE

moje cesta k pomoci druhým

Od útlého dětství, i když jsem vyrůstala v materialisticky smýšlející rodině, jsem uvažovala nad vyšším principem, nad energiemi kolem nás, nad tím, kdo nás stvořil, proč žiji tady na Zemi a odkud jsem. Vždy jsem věděla, že na Zem jsem přišla odjinud a až později jsem pochopila důvody a smysl mé pozemské inkarnace. Vždy jsem vnímala Vyšší princip nad námi a vždy jsem ho bezmezně milovala.

Od mých 15-ti let jsem se zajímala o chiromantii, grafologii, numerologii, astrologii a typologii lidí, čínskou medicinu, nauku o zdravém způsobu bydlení Feng shui. V této době mi přišlo také mé jméno Raja/Raia, a až před pár lety jsem objevila, že je to skutečné jméno-pojmenování ze Sanskrtu, a nese význam - král, královna. V 17-ti letech se mi stal neuvěřitelný zážitek, kdy se mi probudila síla kundaliní a všechny moje vjemy života se zintenzivnily. Energie kolem nás jsem začala vnímat hmotně, moje ruce se plnily božskou energií a je tomu tak dodnes. Díky tomu vnímám duše mrtvých, entit a jiných, cítím energie i na dálku. Zajímalo mě vše duchovní a neviditelné, vše neuchopitelné a to vše se lety ve mně ukotvilo a posílilo natolik, že jsem svými dovednostmi                                                       velmi ráda pomáhala okolí a poté i známým z mého okolí. 

Můj život postupem času obohatilo automatické písmo, čtení z vašich záznamů, přicházejí mi informace samy, vnímám vedení světelnými bytostmi, komunikuji s dušemi. Kromě mojí lásky numerologii, pracuji s virgulí, kartami  cikánskými, andělskými, hermetickými kartami Thovtha, pracuji s krystaly a lidé se hlásili po roce s další                                                                                        prosbou o pomoc.

Proto jsem zde i pro ty z Vás, kteří si nevíte rady kam dál a kam Váš život směruje. Dokáži se podívat na Váš plán                                              duše, pomoci Vám díky němu ve Vašich bolestech i starostech.   

Mantra pro rozpuštění negativní karmy

Gájatrí mantra je považována za vrcholnou z védických manter

a její původ spojován se samotným počátkem Času.

Její síla a působnost se promítá v mnoha dimenzích…

Ježíš
Horovo-oko- symbol Školy oka Boha Hóra
555555.jpg
zen Buddha
Maria Magdalena
Kundaliny
Kundalini-energy
kundalini-shakti
Buddha
archanděl Michael
Květ života
Thovt
Květ života
Thovt
Metatron
Věčný uzel Tibet
Karnak - Sethi a Thovt